Spaní ve škole

Jelikož se blíží vánoční svátky a také konec kalendářního roku, nastal také čas našeho spaní ve škole, které se uskutečnilo 6. – 7. prosince 2012.

Sešli jsme se ve čtvrtek ráno v 8.00 v naší třídě. Dopoledne jsme se trochu učili. Po společném obědě jsme začali s tvořením – vyrobili jsme jmenovky k dárečkům i ozdoby na stromeček a také papírové hvězdy. Stačili jsme si společně pohrát.
Po večeři – byly boloňské těstoviny a světe div se, vůbec nic nezbylo – jsme zaskočili protáhnout se do tělocvičny. Po krátké zvířátkové rozcvičce začaly honičky. Ne však jen tak obyčejné, ale honičky kačenek a raků. Že jsme se dokonale unavili, není třeba ani zdůrazňovat.

Potom nás čekala příprava spacáků, večerní hygiena, pohádka od paní učitelky a nakonec kousek představení Hurvínka – pochopitelně z nahrávky. Spali jsme tvrdě až do rána.

Ráno jsme uklidili třídu, posnídali a pustili se do další práce. Po svačině jsme šli bruslit a na úplný závěr spaní, poslední hodinu, jsme ještě nazdobili náš stromeček v parku před školou.
Potom už nás čekala jen cesta domů.

Bylo to fajn, zažili jsme spoustu zábavy a hodně nových zážitků. Tak zase za rok o adventu ve škole…

Spaní ve škole_6.-7.12.2012